M SR
4 × 100 m – štafety
Kysucké N. Mesto
07.07.1981
Súťaž je zapísaná z archívu OR HaZZ Poprad. Prvé 3 družstvá v celkovom poradí majú zapísané vo veži a 100m všetkých pretekárov ostatné družstvá majú zapísaný len celkový čas disciplíny. Dvojboj 1-20 pretekárov + jedn. zo zapísaných dr. Veža na jednu nohu, 100m a štafeta bez tretier, útok na 1.pok. Štafeta a útok len 1-3. Por dr. podľa bodov.
4 × 100 m – štafety
| Poř. | Družstvo | Štaf. | Čas |
|---|---|---|---|
| 1 | OÚ ZPO Topoľčany | A | 66.71 |
| 2 | VPÚ Bratislava | A |
68.39
+1.68
+1.68
|
| 3 | OÚ ZPO Trnava | A |
68.81
+0.42
+2.1
|
| 4 | OÚ ZPO Poprad | A |
69.72
+0.91
+3.01
|
| 5 | OÚ ZPO Prievidza | A |
69.78
+0.06
+3.07
|
| 6 | ZPÚ Gum. Púchov | A |
71.22
+1.44
+4.51
|
| 7 | VPÚ Košice | A |
71.25
+0.03
+4.54
|
| 8 | OÚ ZPO Trenčín | A |
71.94
+0.69
+5.23
|
| 9 | ZPÚ Chemko Strážske | A |
75.11
+3.17
+8.4
|
| 10 | ZPÚ ZSNP Žiar n. Hron. | A |
75.28
+0.17
+8.57
|
| 11 | ZPÚ CHZJD Bratislava | A |
76.56
+1.28
+9.85
|
| 12 | ZPÚ Slovnaft BA | A |
86.48
+9.92
+19.77
|
M SR
Kysucké N. Mesto (07.07.1981)
4 × 100 m – štafety
| Poř. | Družstvo | Štaf. | Čas |
|---|---|---|---|
| 1 | OÚ ZPO Topoľčany | A | 66.71 |
| 2 | VPÚ Bratislava | A | 68.39 |
| 3 | OÚ ZPO Trnava | A | 68.81 |
| 4 | OÚ ZPO Poprad | A | 69.72 |
| 5 | OÚ ZPO Prievidza | A | 69.78 |
| 6 | ZPÚ Gum. Púchov | A | 71.22 |
| 7 | VPÚ Košice | A | 71.25 |
| 8 | OÚ ZPO Trenčín | A | 71.94 |
| 9 | ZPÚ Chemko Strážske | A | 75.11 |
| 10 | ZPÚ ZSNP Žiar n. Hron. | A | 75.28 |
| 11 | ZPÚ CHZJD Bratislava | A | 76.56 |
| 12 | ZPÚ Slovnaft BA | A | 86.48 |