M SR

Celkové výsledky Kysucké N. Mesto 07.07.1981

Celkové výsledky

Poř. Družstvo Věž 100 m Štaf. Požární útok Body
1
OÚ ZPO Prievidza
Věž — 113.52 s 100 m — 115.11 s Štaf. — 69.78 s Požární útok — 37.63 s
— 113.52 s — 115.11 s — 69.78 s — 37.63 s 11
2
VPÚ Bratislava
Věž — 110.47 s 100 m — 116.74 s Štaf. — 68.39 s Požární útok — 38.86 s
— 110.47 s — 116.74 s — 68.39 s — 38.86 s 11
3
OÚ ZPO Topoľčany
Věž — 119.41 s 100 m — 121.52 s Štaf. — 66.71 s Požární útok — 38.22 s
— 119.41 s — 121.52 s — 66.71 s — 38.22 s 18
4
OÚ ZPO Poprad
Věž — 115.86 s 100 m — 118.27 s Štaf. — 69.72 s Požární útok — 38.65 s
— 115.86 s — 118.27 s — 69.72 s — 38.65 s 18
5
ZPÚ CHZJD Bratislava
Věž — 113.67 s 100 m — 116.77 s Štaf. — 76.56 s Požární útok — 37.23 s
— 113.67 s — 116.77 s — 76.56 s — 37.23 s 19
6
ZPÚ Gum. Púchov
Věž — 109.48 s 100 m — 117.61 s Štaf. — 71.22 s Požární útok — 41.47 s
— 109.48 s — 117.61 s — 71.22 s — 41.47 s 20
7
OÚ ZPO Trnava
Věž — 120.29 s 100 m — 121.34 s Štaf. — 68.81 s Požární útok — 48.15 s
— 120.29 s — 121.34 s — 68.81 s — 48.15 s 29
8
ZPÚ ZSNP Žiar n. Hron.
Věž — 124.79 s 100 m — 120.48 s Štaf. — 75.28 s Požární útok — 40.50 s
— 124.79 s — 120.48 s — 75.28 s — 40.50 s 35
9
OÚ ZPO Trenčín
Věž — 123.54 s 100 m — 127.44 s Štaf. — 71.94 s Požární útok — 39.69 s
— 123.54 s — 127.44 s — 71.94 s — 39.69 s 36
10
ZPÚ Chemko Strážske
Věž — 129.94 s 100 m — 123.08 s Štaf. — 75.11 s Požární útok — 38.98 s
— 129.94 s — 123.08 s — 75.11 s — 38.98 s 37
11
ZPÚ Slovnaft BA
Věž — 123.25 s 100 m — 121.96 s Štaf. — 86.48 s Požární útok — 41.99 s
— 123.25 s — 121.96 s — 86.48 s — 41.99 s 39
12
VPÚ Košice
Věž — 123.61 s 100 m — 124.98 s Štaf. — 71.25 s Požární útok — 45.28 s
— 123.61 s — 124.98 s — 71.25 s — 45.28 s 39
Startovní listina
Družstev Věž 100 m Štafeta 4x100 m Požární útok
Výsledková listina
Celkové výsledky Věž Věž družstva 100 m 100 m družstva Dvojboj 4 × 100 m – družstva 4 × 100 m – štafety Požární útok