× Stránka je momentálne vo vývoji. V prípade chýb napr. vo výsledkoch kontaktujte info@hasici.top

Rebríček družstiev

Muži
# Druzstvo Súťaže Naj. čas Body
Poľný Kesov 15x 13.47 sec. 255 b
Pavlice 14x 13.76 sec. 195 b
Žakovce 11x 14.25 sec. 193 b
4 Sládkovičovo 16x 13.51 sec. 178 b
5 Kyselica 15x 14.18 sec. 168 b
6 Ekospol 12x 14.26 sec. 167 b
7 Bijacovce 7x 13.49 sec. 145 b
8 Spišský Štvrtok 13x 13.91 sec. 144 b
9 Branč 12x 14.73 sec. 141 b
10 Zbora 8x 13.43 sec. 135 b
11 Uzovské Pekľany 6x 14.10 sec. 134 b
12 Vtáčkovce 10x 13.80 sec. 133 b
13 Kecerovce 8x 14.27 sec. 125 b
14 Šenkvice 11x 13.92 sec. 123 b
15 Háj 8x 13.57 sec. 110 b
16 Becherov 7x 14.13 sec. 106 b
17 Hermanovce 7x 14.30 sec. 100 b
18 Štôla 6x 13.85 sec. 96 b
19 Vydrany 16x 14.66 sec. 93 b
20 Terňa 6x 14.19 sec. 92 b
21 Pata 18x 14.35 sec. 90 b
22 Vyšná Vôľa 5x 14.04 sec. 87 b
23 Ďurďové 8x 14.13 sec. 87 b
24 Fire RacingSport 5x 14.17 sec. 87 b
25 Jarovce 11x 14.43 sec. 84 b
26 Sveržov 8x 14.32 sec. 84 b
27 Plavnica 12x 14.85 sec. 84 b
28 Hoštiná 8x 14.52 sec. 78 b
29 Hrabovec 7x 14.89 sec. 77 b
30 Malý Čepčín 8x 14.61 sec. 75 b
31 Ľubovec 5x 14.20 sec. 75 b
32 Bystrá 7x 14.22 sec. 75 b
33 Reľov 7x 14.64 sec. 73 b
34 Ďačov 6x 14.68 sec. 71 b
35 Spišská Nová Ves 7x 15.00 sec. 71 b
36 Voderady 10x 14.45 sec. 67 b
37 Gaboltov 6x 14.87 sec. 66 b
38 Drienov 6x 14.97 sec. 65 b
39 Uzovské Pekľany B 6x 15.52 sec. 64 b
40 Nová Dedina 6x 13.62 sec. 63 b
41 Imeľ 7x 14.20 sec. 62 b
42 Hrnčiarovce nad Parnou 11x 14.50 sec. 61 b
43 Liptovská Teplá 9x 15.49 sec. 61 b
44 Komárov 7x 14.98 sec. 59 b
45 Hankovce 7x 14.67 sec. 59 b
46 Orechová Potôň 6x 14.42 sec. 58 b
47 Hliník nad Váhom 7x 14.16 sec. 58 b
48 Hrabové 6x 14.67 sec. 58 b
49 Lúčka 8x 13.96 sec. 58 b
50 Francova Lhota 7x 14.42 sec. 57 b
51 Malá Bytča 4x 13.61 sec. 56 b
52 Drábsko 6x 14.81 sec. 53 b
53 Veľký Lipník 9x 14.96 sec. 52 b
54 Krupina 5x 14.23 sec. 51 b
55 Šarišské Michaľany 9x 15.94 sec. 49 b
56 Bošáca 4x 15.14 sec. 49 b
57 Podlužany 6x 13.39 sec. 48 b
58 Imeľ B 8x 15.63 sec. 46 b
59 Spišská Belá 6x 15.17 sec. 45 b
60 Pribeta 6x 15.50 sec. 44 b
61 Krivany 7x 15.40 sec. 43 b
62 Radimov 3x 14.08 sec. 43 b
63 Kamenná Poruba 4x 14.81 sec. 42 b
64 Žipov 5x 15.27 sec. 42 b
65 Sokolce 6x 14.92 sec. 42 b
66 Raslavice 6x 15.17 sec. 41 b
67 Šindliar 3x 14.74 sec. 41 b
68 Spišská Stará Ves 7x 14.63 sec. 41 b
69 Brestovec 6x 14.64 sec. 41 b
70 Renmotor Jinolice 1x 13.79 sec. 40 b
71 Brumov B 2x 14.09 sec. 40 b
72 Turčianske Teplice 6x 14.52 sec. 40 b
73 Topoľčianky 3x 14.50 sec. 40 b
74 Dvorníky 10x 14.97 sec. 40 b
75 Padáň 8x 15.57 sec. 38 b
76 Hronsek 6x 14.74 sec. 37 b
77 Hendrichovce 5x 15.96 sec. 37 b
78 Dlhé nad Cirochou 5x 15.18 sec. 36 b
79 Stupné 2x 14.64 sec. 36 b
80 Dulov 7x 14.77 sec. 35 b
81 Lednica 4x 14.09 sec. 35 b
82 Nosice 3x 14.99 sec. 35 b
83 Ihľany 8x 15.52 sec. 33 b
84 Vrbové 2x 14.41 sec. 33 b
85 Beniakovce 3x 14.85 sec. 33 b
86 Krížová Ves 5x 15.37 sec. 29 b
87 Poruba 3x 14.42 sec. 28 b
88 Čižatice 3x 15.57 sec. 28 b
89 Huncovce 6x 15.51 sec. 27 b
90 Vtáčkovce B 3x 15.25 sec. 27 b
91 Nesvady 5x 16.33 sec. 26 b
92 Bzenov 7x 15.91 sec. 26 b
93 Mokroluh 6x 15.74 sec. 25 b
94 Pušovce 5x 14.85 sec. 25 b
95 Horňa 2x 15.02 sec. 25 b
96 Horný Vadičov 6x 14.92 sec. 25 b
97 Veľký Lipník B 6x 16.08 sec. 24 b
98 Hranovnica 6x 16.23 sec. 24 b
99 Križovany nad Dudváhom 10x 16.63 sec. 24 b
100 Michal na Ostrove 5x 14.64 sec. 24 b
101 Plumlov 1x 14.22 sec. 24 b
102 Drienov B 6x 15.86 sec. 24 b
103 Hermanovce B 3x 15.79 sec. 23 b
104 Hrnčiarovce nad Parnou B 4x 14.77 sec. 23 b
105 Štítná nad Vláří 3x 13.64 sec. 23 b
106 Ruskovce 4x 15.30 sec. 23 b
107 Valašské Příkazy 3x 14.93 sec. 23 b
108 Pezinok 8x 18.02 sec. 22 b
109 Zbora B 6x 14.49 sec. 22 b
110 Liptovská Kokava 8x 15.48 sec. 21 b
111 Chmiňany 5x 15.53 sec. 20 b
112 Šarišské Sokolovce 8x 16.73 sec. 20 b
113 Chrastné 3x 15.06 sec. 19 b
114 Bertotovce 3x 15.12 sec. 19 b
115 Branč B 4x 17.71 sec. 19 b
116 Visolaje 1x 14.25 sec. 19 b
117 Gelnica 2x 16.35 sec. 18 b
118 Rudinka 3x 15.25 sec. 18 b
119 Plavecký Štvrtok 4x 16.36 sec. 18 b
120 Sulín 7x 16.23 sec. 18 b
121 Beniakovce B 3x 16.45 sec. 17 b
122 Vyšná Šebastová 5x 16.61 sec. 17 b
123 Ľubica 6x 16.82 sec. 16 b
124 Reca 3x 17.10 sec. 16 b
125 Bajerov 3x 15.64 sec. 15 b
126 Bartošova Lehôtka 2x 14.93 sec. 15 b
127 Lednické Rovne 3x 14.91 sec. 15 b
128 Nemcovce 5x 15.92 sec. 15 b
129 Rybany 2x 14.42 sec. 14 b
130 Kanianka 3x 14.36 sec. 14 b
131 KL AUTO Jasenové 3x 15.36 sec. 14 b
132 Čižatice B 2x 15.41 sec. 14 b
133 Cetuna 3x 15.99 sec. 13 b
134 Kremnica 2x 15.83 sec. 13 b
135 Lietava 3x 17.40 sec. 13 b
136 Milochov 2x 14.60 sec. 12 b
137 Letničie 1x 15.33 sec. 12 b
138 Kojatice 5x 16.36 sec. 12 b
139 Orechová Potôň Legends 3x 18.98 sec. 12 b
140 Ploské B 3x 16.77 sec. 12 b
141 Hradčovice 1x 15.67 sec. 11 b
142 Vyšní Lhoty 1x 15.41 sec. 11 b
143 Lipovce 3x 16.95 sec. 11 b
144 Herľany 3x 17.09 sec. 10 b
145 Trenčín - Opatová 2x 15.69 sec. 10 b
146 Imeľ A 1x 17.42 sec. 10 b
147 Bzenov B 2x 17.68 sec. 10 b
148 Hronec 2x 15.28 sec. 10 b
149 Mirošov B 1x 16.09 sec. 9 b
150 Senohrad B 2x 16.36 sec. 9 b
151 Zbrojníky 3x 17.05 sec. 9 b
152 Blažovce 2x 18.91 sec. 9 b
153 Lúky 4x 15.60 sec. 9 b
154 Olejníkov 3x 16.65 sec. 8 b
155 Staré Město 1x 16.34 sec. 7 b
156 Konská 1x 15.45 sec. 7 b
157 Dežerice 2x 16.56 sec. 7 b
158 Mirošov 1x 15.11 sec. 7 b
159 Kvašov 2x 15.80 sec. 7 b
160 Ploské A 3x 16.69 sec. 7 b
161 Čečejovce 2x 16.88 sec. 7 b
162 Senohrad 2x 16.75 sec. 7 b
163 Kláštor pod Znievom stanica 1x 19.14 sec. 6 b
164 Kněžpole 1x 16.90 sec. 6 b
165 Kráľovce 3x 21.37 sec. 6 b
166 Lehota pod Vtáčnikom 2x 16.47 sec. 6 b
167 Bardejov 2x 17.73 sec. 6 b
168 Kláštor pod Znievom 1x 18.56 sec. 6 b
169 Socovce 1x 15.74 sec. 6 b
170 Staškov 1x 15.49 sec. 6 b
171 Pruské 2x 16.01 sec. 6 b
172 Valašská Polanka 2x 18.79 sec. 6 b
173 Orechová Potôň B 2x 19.81 sec. 6 b
174 Veľký Slivník 1x 17.56 sec. 5 b
175 Brestov 1x 14.52 sec. 5 b
176 Turie 1x 17.83 sec. 5 b
177 Veľké Dvorníky 1x 22.06 sec. 5 b
178 Spišská Belá B 2x 16.36 sec. 5 b
179 Varín 1x 24.35 sec. 4 b
180 Nedašova Lhota 2x 16.15 sec. 4 b
181 Hronská Dúbrava 2x 25.89 sec. 4 b
182 Štefanov nad Oravou 1x 27.40 sec. 4 b
183 Jablonka 2x 23.23 sec. 4 b
184 Torysa 1x 16.37 sec. 4 b
185 Hrnčiarovce B 2x 35.61 sec. 4 b
186 Bratřejov 2x 19.21 sec. 4 b
187 Brezovica 2x 22.33 sec. 4 b
188 Mníšek nad Popradom 2x 17.92 sec. 4 b
189 Zlaté Klasy 1x 17.56 sec. 4 b
190 Ratiboř 1x 14.73 sec. 4 b
191 Prepsi team 1x 19.69 sec. 3 b
192 Smižany 1x 17.32 sec. 3 b
193 Staškov B 1x 29.27 sec. 3 b
194 Čičava 1x 16.47 sec. 3 b
195 Imeľ "Old Warriours" 2x 18.41 sec. 3 b
196 Nededza 1x 29.38 sec. 3 b
197 Kostolný Sek 1x 21.05 sec. 3 b
198 Vyšná Vôľa B 2x 18.44 sec. 3 b
199 Hrnčiarovce 2x 29.81 sec. 3 b
200 Poruba B 2x 15.48 sec. 2 b
201 Malženice B 1x 22.41 sec. 2 b
202 Kvačany 1x 0.00 sec. 2 b
203 Podvysoká 2x 0.00 sec. 2 b
204 Križovany nad Dudváhom B 1x 64.57 sec. 2 b
205 Křekov 1x 15.54 sec. 2 b
206 Lopúchov 1x 17.73 sec. 2 b
207 Križovany nad Dudváhom "dorast" 1x 40.46 sec. 2 b
208 Šalková 1x 19.04 sec. 2 b
209 DHZ Kuralany 1x 45.24 sec. 2 b
210 Žipov Juniori 1x 21.80 sec. 2 b
211 Horní Lideč 1x 17.00 sec. 2 b
212 Trávnica 1x 23.09 sec. 2 b
213 Ďačov B 1x 24.67 sec. 2 b
214 Dukovce 1x 20.33 sec. 2 b
215 Alekšince 1x 36.03 sec. 2 b
216 Sedliská 1x 24.92 sec. 2 b
217 Kuková B 1x 19.74 sec. 2 b
218 Pavlice B 1x 46.71 sec. 2 b
219 Vyšný Kazimír 1x 34.19 sec. 2 b
220 Kokšov-Bakša 2x 0.00 sec. 2 b
221 Malý Lapáš 1x 22.93 sec. 2 b
222 Spišské Vlachy 1x 20.64 sec. 2 b
223 Gemerská Poloma 1x 17.70 sec. 2 b
224 Plešivec 1x 23.24 sec. 2 b
225 Bylnice 1x 21.18 sec. 2 b
226 Sielnica 1x 25.63 sec. 2 b
227 Malženice 1x 66.39 sec. 2 b
228 Šoporňa 1x 27.05 sec. 2 b
229 Rokytov 1x 14.65 sec. 2 b
230 Báhoň 2x 0.00 sec. 2 b
231 Zemiansky Kvašov 1x 24.54 sec. 2 b
232 Uhrovec 1x 24.66 sec. 2 b
233 Šarovy 1x 31.22 sec. 2 b
234 Kúty 1x 15.18 sec. 2 b
235 Ťapešovo 1x 0.00 sec. 1 b
236 Turčianske Jaseno 1x 0.00 sec. 1 b
237 Valaská 1x 15.66 sec. 1 b
238 Litava B 1x 0.00 sec. 1 b
239 Veselá 1x 0.00 sec. 1 b
240 Lubno 1x 0.00 sec. 1 b
241 Trnovo 1x 0.00 sec. 1 b
242 Dolné Kočkovce 1x 15.72 sec. 1 b
243 Lužany 1x 0.00 sec. 1 b
Ženy
# Druzstvo Súťaže Naj. čas Body
Sládkovičovo 17x 16.54 sec. 242 b
Spišský Štvrtok 13x 16.24 sec. 222 b
Zlatníky 11x 16.65 sec. 170 b
4 Pata 14x 17.21 sec. 157 b
5 Jarovce 12x 16.75 sec. 155 b
6 Šarišské Michaľany 11x 17.03 sec. 155 b
7 Šenkvice 11x 16.92 sec. 136 b
8 Branč 10x 17.57 sec. 130 b
9 Dulov 8x 16.96 sec. 130 b
10 Dvorníky 10x 17.29 sec. 118 b
11 Blažovce 8x 17.72 sec. 115 b
12 Nosice - žabky 5x 16.18 sec. 112 b
13 Terňa 8x 17.05 sec. 107 b
14 Kocurany 8x 17.76 sec. 101 b
15 Žabkové ženičky 6x 17.51 sec. 101 b
16 Bijacovce 7x 16.35 sec. 98 b
17 Oščadnica 7x 16.46 sec. 85 b
18 Vydrany 6x 18.02 sec. 81 b
19 Liptovská Kokava 7x 17.36 sec. 77 b
20 Dežerice 6x 16.93 sec. 76 b
21 Raslavice 6x 17.62 sec. 73 b
22 Rybany B 6x 17.92 sec. 73 b
23 Hankovce 6x 17.34 sec. 71 b
24 Gaboltov 6x 18.61 sec. 67 b
25 Popov 4x 17.51 sec. 64 b
26 Oščadnica B 4x 18.56 sec. 61 b
27 Svinia 6x 19.25 sec. 61 b
28 Drženice 7x 18.26 sec. 60 b
29 Nedašova Lhota 5x 16.95 sec. 59 b
30 Malý Čepčín 4x 19.82 sec. 59 b
31 Hrabovec 6x 17.18 sec. 58 b
32 Šindliar 5x 19.16 sec. 58 b
33 Ľubica 6x 18.14 sec. 57 b
34 Ľubica II 6x 18.58 sec. 57 b
35 Chmiňany 5x 18.89 sec. 56 b
36 Krupina 6x 18.24 sec. 55 b
37 Hrabkov 5x 19.53 sec. 54 b
38 Janík Fire Team 6x 17.23 sec. 54 b
39 Dolný Hričov 5x 17.30 sec. 52 b
40 Orechová Potôň 6x 20.94 sec. 51 b
41 Terňa dorastenky 7x 19.04 sec. 51 b
42 Spišská Stará Ves 7x 20.98 sec. 51 b
43 Brezovica 5x 18.39 sec. 51 b
44 Ihľany 6x 19.06 sec. 49 b
45 Rybany 3x 16.81 sec. 47 b
46 Pohořelice 3x 17.88 sec. 46 b
47 Vyšná Šebastová 4x 18.79 sec. 45 b
48 Badín 4x 19.97 sec. 44 b
49 Pribeta 6x 20.27 sec. 43 b
50 Mostište 6x 17.47 sec. 43 b
51 Kecerovce 3x 17.56 sec. 42 b
52 Streženice 2x 16.88 sec. 42 b
53 Sokolce 5x 22.26 sec. 41 b
54 Chrastné 3x 18.59 sec. 40 b
55 Lietava 3x 19.40 sec. 38 b
56 Čečejovce 3x 18.40 sec. 38 b
57 Hranovnica 3x 19.57 sec. 37 b
58 Kanianka 3x 18.94 sec. 36 b
59 Vlachovice 3x 17.30 sec. 36 b
60 Pezinok 8x 24.90 sec. 35 b
61 Bohuslavice u Zlína 2x 18.22 sec. 34 b
62 Brestovec 4x 24.12 sec. 32 b
63 Čižatice 3x 18.57 sec. 29 b
64 Vtáčkovce 3x 18.71 sec. 27 b
65 Zbrojníky B 3x 22.15 sec. 26 b
66 Kolárovice centrum 2x 19.33 sec. 24 b
67 Reca 3x 31.99 sec. 24 b
68 Oščadnica A 1x 18.63 sec. 23 b
69 Bílovice 3x 17.41 sec. 22 b
70 Zbrojníky 3x 21.84 sec. 21 b
71 Bratřejov 2x 18.86 sec. 21 b
72 Hasiči ROLTA 2x 20.52 sec. 21 b
73 Bytčica 3x 18.07 sec. 20 b
74 Lednica 3x 19.96 sec. 20 b
75 Horná Ves 2x 18.96 sec. 18 b
76 Kvašov 2x 20.05 sec. 18 b
77 Kolárovice 1x 17.89 sec. 18 b
78 Gašparovo 2x 20.05 sec. 18 b
79 Prašník 1x 17.55 sec. 18 b
80 Spišská Sobota 1x 16.46 sec. 17 b
81 Zeleneč 2x 46.35 sec. 16 b
82 Šoporňa 1x 19.05 sec. 15 b
83 Lúčka 1x 17.87 sec. 14 b
84 Veľké Ripňany 1x 21.33 sec. 14 b
85 Kráľová pri Senci 1x 28.34 sec. 14 b
86 Loučka 1x 18.13 sec. 14 b
87 Bojkovice 1x 17.12 sec. 13 b
88 Poruba 1x 19.09 sec. 12 b
89 Bzenov 2x 21.74 sec. 12 b
90 FF Senica 1x 22.19 sec. 11 b
91 Šamorín 1x 22.71 sec. 11 b
92 Košťany nad Turcom 1x 19.24 sec. 11 b
93 Mníšek nad Popradom 1x 24.41 sec. 11 b
94 Háj 1x 27.80 sec. 10 b
95 Gáň 1x 21.86 sec. 10 b
96 Smižany 1x 21.97 sec. 10 b
97 Rokytnice 1x 21.33 sec. 10 b
98 Jablonka 2x 24.77 sec. 10 b
99 Ochodnica 1x 20.51 sec. 10 b
100 Ďačov 1x 29.70 sec. 10 b
101 Veľký Lipník 1x 27.13 sec. 9 b
102 Spišské Vlachy 1x 21.10 sec. 9 b
103 Konská 1x 18.33 sec. 9 b
104 Odorín 1x 18.65 sec. 9 b
105 Hliník nad Váhom 1x 20.93 sec. 8 b
106 Križovany nad Dudváhom 1x 26.58 sec. 8 b
107 Chmiňany B 1x 36.47 sec. 8 b
108 Topoľčianky 2x 18.25 sec. 8 b
109 Veľké Karlovice 1x 21.94 sec. 8 b
110 DHZ Kuralany 1x 37.26 sec. 8 b
111 Zemiansky Kvašov 3x 0.00 sec. 3 b
112 Bytčica B 2x 17.61 sec. 2 b
113 Lysá pod Makytou 2x 0.00 sec. 2 b
114 Trhovište 1x 19.68 sec. 1 b
115 Bojničky 1x 0.00 sec. 1 b