× Stránka je momentálne vo vývoji. V prípade chýb napr. vo výsledkoch kontaktujte info@hasici.top

Hasičský deň ZBORA 2020

Muži
# Družstvo LP PP Výsledný
0 1 Renmotor Jinolice 13:79 13:72 13:79
0 2 Ďurďové 14:02 14:13 14:13
0 3 Poľný Kesov 14:13 13:94 14:13
0 4. Zbora 14:16 13:80 14:16
0 5. Plumlov 14:22 14:07 14:22
0 6. Stupné 14:65 14:34 14:65
0 7. Hrabové 14:67 14:50 14:67
0 8. Pavlice 14:62 14:71 14:71
0 9. Brumov B 13:71 14:82 14:82
0 10. Visolaje 14:95 14:08 14:95
0 11. Nosice 14:31 14:99 14:99
0 12. Hoštiná 14:37 14:99 14:99
0 13. Dulov 15:03 14:75 15:03
0 14. Bošáca 14:92 15:14 15:14
0 15. Rudinka 15:06 15:25 15:25
0 16. Horný Vadičov 14:82 15:28 15:28
0 17. Malá Bytča 15:27 15:30 15:30
0 18. Vyšní Lhoty 15:02 15:41 15:41
0 19. Nová Dedina 15:03 15:47 15:47
0 20. Podlužany 15:07 15:59 15:59
0 21. Hliník nad Váhom 15:60 14:87 15:60
0 22. Valašské Příkazy 15:42 15:80 15:80
0 23. Háj 15:83 15:70 15:83
0 24. Turčianske Teplice 16:35 15:17 16:35
0 25. Ruskovce 16:88 16:58 16:88
0 26. Poruba 17:29 17:04 17:29
0 27. Malý Čepčín 14:89 17:52 17:52
0 28. Lehota pod Vtáčnikom 16:18 17:82 17:82
0 29. Francova Lhota 17:70 19:06 19:06
0 30. Lúky D D D
0 31. Dolné Kočkovce D D D
0 32. Štítná nad Vláří N N N
0 33. Podvysoká N N N
0 34. Poruba B N N N
0 35. Nedašova Lhota N N N
0 36. Zbora B N N N
0 37. Lednica N N N
0 38. Lubno N N N
0 39. Kvašov N N N
0 40. Pruské N N N
Ženy
# Družstvo LP PP Výsledný
0 1 Nosice - žabky 16:87 17:38 17:38
0 2 Sládkovičovo 17:74 17:53 17:74
0 3 Oščadnica 17:59 17:85 17:85
0 4. Bohuslavice u Zlína 17:75 18:34 18:34
0 5. Dulov 18:77 16:87 18:77
0 6. Popov 18:43 18:80 18:80
0 7. Dolný Hričov 18:68 19:32 19:32
0 8. Kolárovice centrum 18:93 19:33 19:33
0 9. Kocurany 18:58 19:42 19:42
0 10. Krupina 19:66 18:26 19:66
0 11. Zlatníky 19:52 19:81 19:81
0 12. Malý Čepčín 19:90 19:23 19:90
0 13. Kvašov 20:05 17:67 20:05
0 14. Rybany B 19:54 20:43 20:43
0 15. Blažovce 20:71 21:04 21:04
0 16. Lednica 21:71 21:47 21:71
0 17. Jarovce 24:33 24:73 24:73
0 18. Dežerice 25:81 26:95 26:95
0 19. Bytčica N N N
0 20. Nedašova Lhota N N N
0 21. Mostište N N N
Dorast ženy
# Družstvo LP PP Výsledný
0 1 Hliník nad Váhom 18:39 18:43 18:43
0 2 Rybany 19:54 19:92 19:92
Dorast muži
# Družstvo LP PP Výsledný
0 1 Liptovská Teplá 14:91 14:70 14:91
0 2 Trenčín - Opatová 15:79 16:52 16:52
0 3 Lednické Rovne 16:81 16:43 16:81
0 4. Mirošov 15:79 17:93 17:93
0 5. Mikušovce 17:71 18:35 18:35
0 6. Šarovy 31:11 22:25 31:11
0 7. Žeranovice 49:71 49:77 49:77